Aktywne ferie zimowe

W trakcie tegorocznych ferii zimowych Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza Biertułtowy wybrała się na obóz strażacki do naszej miejscowości. Dzięki inicjatywie naczelnika OSP Biertułtowy – Łukasza Materzok, MDP Biertultowy odwiedziła naszą jednostkę. Druhowie z OSP Żabnica zapoznali MDP ze sprzętem jaki jednostka posiada na wyposażeniu oraz wytłumaczyli jakie jest jego przeznaczenie. Młodzieżowcy mieli mieli również okazję zwiedzić naszą jednostkę oraz zapoznać się z jej historią.

Dziękujemy naszym Gościom za aktywnie spędzony czas oraz za wspaniałe podziękowanie, które od Was otrzymaliśmy. Z pewnością będzie nam ono przypominać o dzisiejszym miłym spotkaniu.

Historia:

Aktualności

Galeria

Interwencje

Numery alarmowe:

112 - Numer alarmowy,

984 - Pogotowie Rzeczne,

985 - Ratownictwo Morskie i Górskie,

986 - Straż Miejska,

991 - Pogotowie Energetyczne,

992 - Pogotowie Gazowe,

993 - Pogotowie Ciepłownicze,

994 - Pogotowie Wodociągowe,

997 - Policja,

998 - Straż Pożarna,

999 - Pogotowie Ratunkowe.

Facebook: