Obóz strażacki druhów z powiatu mikołowskiego w Węgierskiej Górce

W Węgierskiej Górce trwa tygodniowy obóz strażacki druhów z powiatu mikołowskiego. 24.07.2018r. Jednostki MDP z powiatu mikołowskiego przy współpracy ze strażakami z KP PSP Mikołów miały okazję przećwiczyć rozwijanie linii wężowych. Dodatkowo druhowie z naszej jednostki przedstawili im działanie sprzętu ratowniczego HOLMATRO. Wtorkowe ćwiczenia jednostek MDP z powiatu mikołowskiego odbyły się na sprzęcie z jednostki OSP Żabnica.

Historia:

Aktualności

Galeria

Interwencje

Numery alarmowe:

112 - Numer alarmowy,

984 - Pogotowie Rzeczne,

985 - Ratownictwo Morskie i Górskie,

986 - Straż Miejska,

991 - Pogotowie Energetyczne,

992 - Pogotowie Gazowe,

993 - Pogotowie Ciepłownicze,

994 - Pogotowie Wodociągowe,

997 - Policja,

998 - Straż Pożarna,

999 - Pogotowie Ratunkowe.

Facebook: