Prośba o wsparcie finansowe na zakup samochodu ratowniczo gaśniczego

Ochotnicza Straż Pożarna w Żabnicy zwraca się do wszystkich mieszkańców z prośbą o wsparcie finansowe na zakup samochodu ratowniczo gaśniczego – naszego głównego narzędzia pracy ratującego życie, zdrowie i mienie. Nasza jednostka planuje zakup samochodu, który dzięki swojej konstrukcji oraz terenowemu napędowi, idealnie sprawdzi się w trudnym, górzystym terenie. Koszt nowego wozu to ok. 500 tysięcy złotych. Zakup samochodu wesprze finansowo Wojewódzki Zarząd OSP oraz Samorząd Gminy. Potrzebny jest także dodatkowy wkład własny OSP Żabnica. Sami nie jesteśmy w stanie zrealizować tak ogromnej inwestycji, dlatego teraz my, którzy na co dzień staramy się służyć tym, którzy są w potrzebie, zwracamy się z prośbą o pomoc do wszystkich ludzi dobrej woli. Każdy przekazany datek będzie miał olbrzymie znaczenie – pokaże naszą solidarność i przybliży do realizacji zaplanowanej inwestycji. Zbiórkę pieniędzy na ten cel chcemy przeprowadzić w czasie rozprowadzania kalendarzy na 2018 rok do Waszych  domów. PODSUMOWUJĄC, SERDECZNIE PROSIMY O WSPARCIE- „BOGU NA CHWAŁĘ LUDZIOM NA RATUNEK”

Historia:

Aktualności

Galeria

Interwencje

Numery alarmowe:

112 - Numer alarmowy,

984 - Pogotowie Rzeczne,

985 - Ratownictwo Morskie i Górskie,

986 - Straż Miejska,

991 - Pogotowie Energetyczne,

992 - Pogotowie Gazowe,

993 - Pogotowie Ciepłownicze,

994 - Pogotowie Wodociągowe,

997 - Policja,

998 - Straż Pożarna,

999 - Pogotowie Ratunkowe.

Facebook: