Wesołych i spokojnych świąt

Jedzie wóz strażacki, mruga światełkami, a w nim dzielni strażacy jadą z życzeniami. Wesołych Świąt, uśmiechniętej minki i nie spal świątecznej choinki. Prezentów dla osłody, ile GCBA ma litrów wody. Przede wszystkim pomyślności, ile autopompa wydajności. Mikołaja z długą brodą, a pożarów tłuszczów nie gaś wodą. Prezentów moc, przyda się gaśniczy koc. Łańcucha z choinki długiego, jak linia natarcia szybkiego. Zastęp jedzie alarmowo, a Ty trzymaj się tam zdrowo.

Wesołych i spokojnych Świąt życzy,

OSP Żabnica

Historia:

Aktualności

Galeria

Interwencje

Numery alarmowe:

112 - Numer alarmowy,

984 - Pogotowie Rzeczne,

985 - Ratownictwo Morskie i Górskie,

986 - Straż Miejska,

991 - Pogotowie Energetyczne,

992 - Pogotowie Gazowe,

993 - Pogotowie Ciepłownicze,

994 - Pogotowie Wodociągowe,

997 - Policja,

998 - Straż Pożarna,

999 - Pogotowie Ratunkowe.

Facebook: